Shangyu Jiehua Chemical Co., Ltd.
Shangyu Jiehua Chemical Co, Ltd

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerPotasyum monopersülfat bileşiği

Elektronik kimyasallar potasyum persülfat dezenfektan hammaddeleri

Sertifika
iyi kalite Kalsiyum Peroksit satış için
iyi kalite Kalsiyum Peroksit satış için
Ben sohbet şimdi

Elektronik kimyasallar potasyum persülfat dezenfektan hammaddeleri

Çin Elektronik kimyasallar potasyum persülfat dezenfektan hammaddeleri Tedarikçi
Elektronik kimyasallar potasyum persülfat dezenfektan hammaddeleri Tedarikçi

Büyük resim :  Elektronik kimyasallar potasyum persülfat dezenfektan hammaddeleri

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Zhejiang, Çin
Marka adı: Jiehua
Sertifika: ISO9001, ISO14001
Model numarası: Endüstriyel seviye

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 MT
Fiyat: USD 2500-2700/MT FOB NINGBO
Ambalaj bilgileri: 25kg / torba, 40 palet (1mt), bir palet, 1 * 20 'konteynerde toplam 20 mt.
Teslim süresi: 2 hafta kadar
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: YILDA 4000 MT
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
CAS Numarası.: 70693-62-8 BM: 3260
Görünüm: Beyaz toz kullanım: Electronics Chemicals; Elektronik Kimyasalları; Disinfectant dezenfektan

Potasyum Monopersülfat Bileşiği

 

Özellikler:

madde Şartname
Görünüm serbest akışlı granül
KHSO5,% ≥42.8
Aktif Bileşen (KHSO5.KHSO4.K2SO4),% ≥99
Nem,% ≤0.5
Yığın Yoğunluğu, g / L 800-1200
pH (% 1 süspansiyon) 2.0 ~ 2.3
Parçacık Boyutu Dağılımı (0.850 ~ 0.075mm),% ≥90.0
Kararlılık, aktif oksijen kaybı / ay,% ≤1.0
Çözünürlük (20 ℃, 100g su), g ≥14.5

 

Açıklama:

Potassium Monopersulfate compound is a free-flowing, white granule which is soluble in water (20°C, 256 g/L). Potasyum Monopersülfat bileşiği, suda (20 ° C, 256 g / L) çözünür, serbest akışlı, beyaz bir granüldür. The composition of Potassium Monopersulfate compound includes Potassium Hydrogen Peroxymonosulfate (KHSO5), Potassium Bisulfate(KHSO4) and Potassium Sulfate(K2SO4). Potasyum Monopersülfat bileşiğinin bileşimi arasında Potasyum Hidrojen Peroksimonosülfat (KHSO5), Potasyum Bisülfat (KHSO4) ve Potasyum Sülfat (K2SO4) bulunur. Potassium Monopersulfate compound has relatively high oxidation reduction potential. Potasyum Monopersülfat bileşiği nispeten yüksek oksidasyon azaltma potansiyeline sahiptir. Therefore, it is a highly effective oxidant and disinfectant. Bu nedenle, oldukça etkili bir oksidan ve dezenfektandır.
Eş anlamlılar: Potasyum monopersülfat, KMPS, potasyum peroksimonosülfat, PMPS, potasyum peroksomonosülfat, potasyum peroksomonosülfat, potasyum peroksimonosülfat, potasyum hidrojen persülfat.

 

 

1.Yüzme Havuzu Şok ve Spa

    Potassium monopersulphate can be added to pool water day or night, and swimming caroal, oxone, virkon can resume after a short waitiong period to allow for adequate mixing and dispersion throughout the pool. Potasyum monopersülfat, gece veya gündüz havuz suyuna eklenebilir ve havuz boyunca yeterli karıştırma ve dispersiyon sağlamak için kısa bir bekleme süresinden sonra yüzme caroal, okson, virkon devam edebilir. No mixing is required; Karıştırma gerekmez; potassium monopersulphate is completely soluble in water and dissolves quickly. potasyum monopersülfat suda tamamen çözünür ve hızla çözünür. Broadcast monopersulphate shock slowly and uniformly over the surface of the water, adding about two-thirds of the total dose over the deep end. Monopersülfat şokunu yavaşça ve düzgün bir şekilde suyun yüzeyine yayınlayın ve derin ucun toplam dozunun yaklaşık üçte ikisini ekleyin. Shock with the filter running to ensure complete mixing and good circulation. Tam karıştırma ve iyi sirkülasyon sağlamak için filtre çalışırken şok. Potassium monopersulphate is a versatile oxidant. Potasyum monopersülfat çok yönlü bir oksitleyicidir. It oxidizes aldehydes to carboxylic acids; Aldehidleri karboksilik asitlere oksitler; in the presence of alcoholic solvents, the esters may be obtained. alkollü çözücülerin varlığında esterler elde edilebilir. Internal alkenes may be cleaved to two carboxylic acids, while terminal alkenes may be epoxidized. Dahili alkenler iki karboksilik aside ayrılabilirken, terminal alkenler epoksitlenebilir. Thioethers give sulfones, tertiary amine oxides, and phosphines give phosphine oxides. Tiyoeterler sülfonlar, üçüncül amin oksitler ve fosfinler fosfin oksitler verir. It will also oxidize a thioether to a sulfone with 2 equivalents. Aynı zamanda, bir tioeter'i 2 eşdeğeri olan bir sülfona oksitleyecektir. With one equivalent reaction can conveniently be stopped at that stage if so desired. Bir eşdeğer reaksiyon ile istenirse bu aşamada uygun şekilde durdurulabilir.

Yüzme havuzlarının tedavisinde potasyum monopersülfat kullanılması avantajlı:

* Oksitleyici özelliklerden kaynaklanan maksimum dezenfeksiyon verimliliği.

* Su temizliğini ve şeffaflığını geri kazandırır.

* Her türlü yüzme havuzu, spa, küvet için uygundur.

* Organik kirleticilerin hızlı oksitlenmesi yoluyla klorlama verimliliğini önemli ölçüde artırır.

* Çok hızlı hareket - tesis 15 dakika sonra kullanıma hazırdır.

* Yüzme havuzu yüzeylerine zarar vermez, boyalı ve vinil kaplı yüzeylerin beyazlatılmasına veya renginin solmasına neden olmaz.

* Tahriş kokusu yoktur, klorür, aldehid, alkol içermediği için alerjiye neden olmaz.

* Su sertliği üzerinde etkisi yoktur.

 

2. baskılı kablolama mikro devre ve temizlik / devre kartı (PWB)

For PWB industry, microetch solutions used to remove excess graphite and carbon black may be based on hydrogen peroxide or sodium persulfate as the oxidizing agent. PWB endüstrisi için, fazla grafiti ve karbon karasını uzaklaştırmak için kullanılan mikroetch çözeltileri, oksitleyici ajan olarak hidrojen peroksit veya sodyum persülfat bazında olabilir. For example, a sodium persulphate based product may be combined with sufficient sulfuric acid to make a microetch bath containing 100-300 grams of sodium persulphate per liter of deionized water and about 1% to 10% by weight sulfuric oxideizer, sulfuric acid as one step solution. Örneğin, sodyum persülfat esaslı bir ürün, bir litre deiyonize su başına 100-300 gram sodyum persülfat ve ağırlıkça yaklaşık% 1 ila% 10 sülfürik oksitleyici, sülfürik asit içeren bir mikro banyosu yapmak için yeterli sülfürik asit ile birleştirilebilir. çözüm.

 

3.Yağ Daralan

    Potassium monopersulphate is more commonly known as an oxidizer for wool shrinkproofing treatment. Potasyum monopersülfat, daha çok yün büzülmesine karşı koruma için bir oksitleyici olarak bilinir. It is in the form of a granule, easily dissolved, and an aqueous solution contains the dissloved oxidizer is stable for storage at a temperature of 32 centigrade. Kolayca çözülebilen bir granül formundadır ve çözünmüş oksitleyiciyi içeren sulu bir çözelti, 32 santigratlık bir sıcaklıkta saklanması için kararlıdır. A -S--S- bond is stopped at substantially mono-oxidized state. A-S-S- bağı, büyük ölçüde mono-oksitlenmiş durumda durdurulur.

 

Atık su arıtımında 4.Odor kontrol ajanı

 

Protez temizleyici ve çamaşır yıkama formülasyonlarında beyaz bileşen

 

Antimikrobiyal kompozisyonlarda aktivatör

 

7. diğer kullanır nerede güçlü oksidasyon kombinasyonu ve bağıl

 

Ulaşım:

Uygun Nakliye Adı: Aşındırıcı Katı, Asidik, İnorganik NOS (Potasyum Peroksimonosülfat)

Sınıf: 8 (AŞINDIRICI)

UN Numarası: 3260

EMS: FA, SB

Ambalaj: İç polietilen astarlı (UN onaylı) 25kg dokuma polipropilen torbalar veya 50kg plastik bidonlar.

 

         64..jpg

         77.

İletişim bilgileri
Shangyu Jiehua Chemical Co., Ltd.
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)