Shangyu Jiehua Chemical Co., Ltd.
Shangyu Jiehua Chemical Co, Ltd

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerSodyum Perkarbonat

Çamaşır Temizleme İçin Toksik Olmayan Çevre Dostu Sodyum Perkarbonat Tozu

Sertifika
iyi kalite Kalsiyum Peroksit satış için
iyi kalite Kalsiyum Peroksit satış için
Ben sohbet şimdi

Çamaşır Temizleme İçin Toksik Olmayan Çevre Dostu Sodyum Perkarbonat Tozu

Çin Çamaşır Temizleme İçin Toksik Olmayan Çevre Dostu Sodyum Perkarbonat Tozu Tedarikçi
Çamaşır Temizleme İçin Toksik Olmayan Çevre Dostu Sodyum Perkarbonat Tozu Tedarikçi

Büyük resim :  Çamaşır Temizleme İçin Toksik Olmayan Çevre Dostu Sodyum Perkarbonat Tozu

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Zhejiang, Çin (Anakara)
Marka adı: Jiehua
Sertifika: ISO9001, ISO14001
Model numarası: Endüstriyel seviye

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 MT
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: net 25kg / torba, 1 * 20 'konteynerde 21.5 mt paletli.
Teslim süresi: 2 hafta kadar
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: YILDA 20000 MT
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
CAS Numarası.: 15630-89-4 Görünüm: Beyaz serbest akışlı granül
MW: 314,02 MF: 2Na2CO3.3H2O2
kullanım: Beyazlatma Aktivatörü Form: kaplanmamış

Sodyum Perkarbonat

 

Sodyum Perkarbonat SPC Çamaşır Temizleyici ve Ağartıcı Kaplamasız Ağartma Maddesi

 

Şartname:

madde Şartname
Görünüm Beyaz, serbest akışlı granül
Mevcut Oksijen,% ≥13.5
PH değeri 10-11
Yığın Yoğunluğu, g / L 700-1200
Kurutma kaybı, g / L ≤2.0

 

Açıklama:

   Sodium percarbonate (Synonyms: sodium carbonate peroxyhydrate, sodium carbonate peroxide, PCS) is a free-flowing powder with a common name of solid hydrogen peroxide, it is an addition compound of sodium carbonate and hydrogen peroxide. Sodyum perkarbonat (Eş anlamlı: sodyum karbonat peroksihidrat, sodyum karbonat peroksit, PCS), ortak adı katı hidrojen peroksit olan serbest akışlı bir tozdur, sodyum karbonat ve hidrojen peroksitin ilave bir bileşiğidir. Percarbonate has an active available oxygen content which is equivalent to 27.5% H Perkarbonat% 27.5 H'ye eşdeğer aktif bir oksijen içeriğine sahiptir2Ö2. . It breaks down to oxygen, water and sodium carbonate upon decomposition. Ayrışma üzerine oksijen, su ve sodyum karbonata ayrılır. It's an environmentally safe bleaching agent. Çevre açısından güvenli bir ağartıcıdır.
 
Avantajları:
* Non-toxic to animals, plants and humans. * Hayvanlar, bitkiler ve insanlar için toksik değildir. Very environmentally friendly as they break down into natural soda ash after the oxygen is released get rid of stubborn dirt and organic stains without having to use toxic and hazardous materials like chlorine bleach. Oksijen serbest bırakıldıktan sonra doğal soda külü halinde parçalandıkları için çok çevre dostu, klorlu ağartıcı gibi toksik ve tehlikeli maddeler kullanmak zorunda kalmadan inatçı kir ve organik lekelerden kurtulun.
* Used as antistaling and disinfection agent. * Antistal ve dezenfeksiyon maddesi olarak kullanılır. 1% water solution of sodium percarbonate can keep vegetables and fruits fresh for 4 to 5 moths, which is widely uised abroad. Sodyum perkarbonatın% 1 su çözeltisi, sebze ve meyveleri 4 ila 5 ay boyunca taze tutabilir, bu da yurtdışında yaygın olarak kullanılır. According to standards of UN Food and Agricultural Organization, industry standards of sodium percarbonate as food additive have been made. BM Gıda ve Tarım Örgütü standartlarına göre, gıda katkı maddesi olarak sodyum perkarbonatın endüstri standartları yapılmıştır. This will help to lead sodium percarbonate to be appropriately used. Bu, sodyum perkarbonatın uygun şekilde kullanılmasına yol açacaktır.
* Used as textile bleaching agent and dyestuff color developing agent. * Tekstil ağartma maddesi ve boyar madde renklendirici ajan olarak kullanılır. Without weaknesses of discoloration like chlorine bleaching. Klor ağartma gibi renk bozulmalarının zayıflığı olmadan. Sodium percarbonate is especially suited for synthetic fibers, animal fibers, synthetic resins, and fibers treated by fluorescent brightening agent. Sodyum perkarbonat özellikle sentetik elyaflar, hayvansal elyaflar, sentetik reçineler ve floresan parlatıcı madde ile muamele edilmiş elyaflar için uygundur.
* Used as oxidant. * Oksidan olarak kullanılır. Sodium percarbonate can be used as oxidants in hydroxylation of aldehyde group to phenolic group, oxidation of organoborane, nitrilase, oxidation of sulfur ether with amine, epoxidation of olefin, oxidation of ketone, break oxidation of α-diketone, and some other reactions. Sodyum perkarbonat, aldehit grubunun fenolik gruba hidroksilasyonu, organoboranın oksidasyonu, nitrilaz, sülfür eterinin amin ile oksidasyonu, olefinin epoksidasyonu, ketonun oksidasyonu, a-diketonun oksidasyonunu kırma ve diğer bazı reaksiyonlarda oksidanlar olarak kullanılabilir.
* Sodyum perkarbonat ayrıca metal yüzey işleme maddeleri, elektrokaplama endüstrisinde sert pislik giderme maddeleri, atık su işleme maddeleri ve polimerizasyon kontrol maddeleri olarak da kullanılabilir.

    

Ulaşım:

uygun Shipping Adı: Sodyum Karbonat Peroksihidrat

Sınıf: 5.1 (oksitleyici)

UN Numarası: 3378

EMS: FA, SQ

Ambalaj: 25kg PP-PE torba

      
       

İletişim bilgileri
Shangyu Jiehua Chemical Co., Ltd.
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)