Shangyu Jiehua Chemical Co., Ltd.
Shangyu Jiehua Chemical Co, Ltd

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerSodyum Perborat

Ağartma Tozu Üretimi İçin Yüksek Oksijen İçeriği Sodyum Perboricum

Sertifika
iyi kalite Kalsiyum Peroksit satış için
iyi kalite Kalsiyum Peroksit satış için
Ben sohbet şimdi

Ağartma Tozu Üretimi İçin Yüksek Oksijen İçeriği Sodyum Perboricum

Çin Ağartma Tozu Üretimi İçin Yüksek Oksijen İçeriği Sodyum Perboricum Tedarikçi
Ağartma Tozu Üretimi İçin Yüksek Oksijen İçeriği Sodyum Perboricum Tedarikçi Ağartma Tozu Üretimi İçin Yüksek Oksijen İçeriği Sodyum Perboricum Tedarikçi Ağartma Tozu Üretimi İçin Yüksek Oksijen İçeriği Sodyum Perboricum Tedarikçi

Büyük resim :  Ağartma Tozu Üretimi İçin Yüksek Oksijen İçeriği Sodyum Perboricum

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Jiehua
Sertifika: ISO9001,ISO14001
Model numarası: Endüstriyel seviye

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 MT
Fiyat: USD 2400/MT FOB NINGBO
Ambalaj bilgileri: net 25kg / torba, paletsiz 1 * 20'lik konteynerde 21.5 mt.
Teslim süresi: 2 hafta kadar
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: YILDA 12000 MT
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
CAS Numarası.: 10332-33-9 Görünüm: Beyaz serbest akışlı granül
BM: 3377 HS KODU: 28403000
MF: NaBO3 · H2O MW: 99.81

Sodyum Perborat Monohidrat

 

Şartname:

madde Şartname
Görünüm Beyaz, serbest akışlı granül
Mevcut Oksijen,% ≥15.1
PH değeri 9.9 ~ 10.9
Demir (ii, iii),% ≤0.0015
Yığın Yoğunluğu, g / L 500-640
Islak Kararlılık,% ≥82

 

Açıklama:

    Sodium perborate usually exists in two forms, tetrahydrated and monohydrated. Sodyum perborat genellikle tetrahidre ve monohidre edilmiş iki şekilde bulunur. Sodium perborate monohydrate is dehydrated from perborate tetrahydrate. Sodyum perborat monohidrat, perborat tetrahidrattan kurutulur. It is widely used in hot climates, or in market where the washing is carried out in cool water. Sıcak iklimlerde veya yıkamanın soğuk suda yapıldığı pazarda yaygın olarak kullanılır. Sodium perborate monohydrate is particularly suitable for use at high ambient temperatures. Sodyum perborat monohidrat özellikle yüksek ortam sıcaklıklarında kullanım için uygundur. The high rate of dissolution, ideal for use in cold wash temperatures ensures a rapid release of hydrogen peroxide into solution, providing rapid generation of peracid from the bleach activators being used (typically known as TAED: TetraAcetyEthyleneDiamine, NOBS or DECOBS). Soğuk yıkama sıcaklıklarında kullanım için ideal olan yüksek çözünme oranı, hidrojen peroksidin çözeltiye hızlı bir şekilde salınmasını sağlar ve kullanılan ağartma aktivatörlerinden hızlı bir şekilde perasit üretimi sağlar (tipik olarak TAED: TetraAcetyEthyleneDiamine, NOBS veya DECOBS). This ensures that the bleach works throughout the whole wash cycle. Bu, ağartıcının tüm yıkama döngüsü boyunca çalışmasını sağlar. Sodium perborate is also ideal for use in tablet formulations due to its high available oxygen content, and a low moisture content. Sodyum perborat ayrıca yüksek oksijen içeriği ve düşük nem içeriği nedeniyle tablet formülasyonlarında kullanım için idealdir.
 
Uygulama:
  Sodium perborate serves as a stable source of active oxygen in many detergents, laundry detergents, cleaning products, and laundry bleaches. Sodyum perborat, birçok deterjan, çamaşır deterjanı, temizlik ürünü ve çamaşır ağartıcısında kararlı bir aktif oksijen kaynağı olarak hizmet eder. It is a less aggressive bleach than sodium hypochlorite and other chlorine-based bleaches, causing less degradation to dyes and textiles. Sodyum hipoklorit ve diğer klor bazlı ağartıcılardan daha az agresif bir ağartıcıdır, bu da boyalara ve tekstil ürünlerine daha az bozulmaya neden olur. Borates also have some non-oxidative bleaching properties. Boratlar ayrıca bazı oksidatif olmayan ağartma özelliklerine sahiptir. Sodium perborate releases oxygen rapidly at temperatures over 60 °C. Sodyum perborat, 60 ° C'nin üzerindeki sıcaklıklarda oksijeni hızla serbest bırakır. To make it active at lower temperatures (40–60 °C), it has to be mixed with a suitable activator, typically tetraacetylethylenediamine (TAED). Düşük sıcaklıklarda (40-60 ° C) aktif hale getirmek için uygun bir aktivatör, tipik olarak tetraasetiletilendiamin (TAED) ile karıştırılmalıdır.

Sodium perborate is also present in some tooth bleaching formulas for non vital root treated teeth. Sodyum perborat, hayati öneme sahip olmayan köklü dişler için bazı diş beyazlatma formüllerinde de bulunur. The compound is inserted in the root canal and left in place for an extended period of time to allow it to diffuse into the tooth and bleach stains from the inside out. Bileşik, kök kanalına sokulur ve dişin içine difüze olmasını ve içeriden dışarıya ağartıcı lekeleri bırakması için uzun bir süre yerinde bırakılır.

The compound has antiseptic properties and can act as a disinfectant. Bileşik antiseptik özelliklere sahiptir ve bir dezenfektan görevi görebilir. It is also used as a "disappearing" preservative in some brands of eye drops. Ayrıca bazı göz damlası markalarında "kaybolan" bir koruyucu olarak da kullanılır. Sodium perborate is also used as an oxidizing reagent in organic synthesis. Sodyum perborat ayrıca organik sentezde oksitleyici bir reaktif olarak kullanılır. For example, it converts thioethers into sulfoxides and sulfones. Örneğin, tiyoeterleri sülfoksitlere ve sülfonlara dönüştürür.

 

Ulaşım:

    Sodyum Perborat Tetrahidrat, nakliye için tehlikeli kimyasal olarak düzenlenmez, ancak Sodyum Perborat Monohydarte, Temmuz 2003'ten itibaren oksitleyici ve yeni tahsis edilen UN numarası 3377 (IMDG KODU uyarınca) olarak sınıflandırılır.

Uygun Nakliye Adı: Sodyum Perborat Monohidrat

Sınıf: 5.1 (oksitleyici) sodyum perborat monohidrat

UN Numarası: 3377

EMS: FA, SQ

25 kg dokuma polipropilen torbalar ile innner polietilen astar, veya kraft kağıt torbalar, esnek IBC toplu çanta da mevcuttur.

 

 

                Ağartma Tozu Üretimi İçin Yüksek Oksijen İçeriği Sodyum Perboricum

                              

                               

İletişim bilgileri
Shangyu Jiehua Chemical Co., Ltd.
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)