Shangyu Jiehua Chemical Co., Ltd.
Shangyu Jiehua Chemical Co, Ltd

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Shangyu Jiehua Chemical Co., Ltd.

Sertifikalar
iyi kalite Kalsiyum Peroksit satış için
iyi kalite Kalsiyum Peroksit satış için
Ben sohbet şimdi

Shangyu Jiehua Chemical Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6
Shangyu Jiehua Chemical Co., Ltd. Shangyu Jiehua Chemical Co., Ltd. Shangyu Jiehua Chemical Co., Ltd. Shangyu Jiehua Chemical Co., Ltd. Shangyu Jiehua Chemical Co., Ltd. Shangyu Jiehua Chemical Co., Ltd.
ana giriş

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
No. Çalışanları : 261~500
Yıllık satış : 15000000-20000000
Yıl kurulan : 2001
İhracat p.c : 50% - 60%
Shaoxing Shangyu Jiehua Chemical Co, Ltd (Shangyu Jiehua olarak adlandırılır) 2001 yılında kurulmuştur. Biz peroksitler alanında güçlü teknik temel ve üretim gücüne sahip. Sürekli teknolojik yenilik, kapasite genişletme, çeşitlilik genişletme ve pazar geliştirme çalışmalarından sonra Shangyu Jiehua, hızla Asya-Pasifik bölgesindeki peroksitler ve dünyanın önde gelen peroksit tedarikçilerinden biri için önemli bir üretim üssü haline geldi.

Peroksit ürünlerimiz endüstriyel ve sivil yıkama, çevre koruma, tarımsal üretim, gıda işleme, tıbbi ve sağlık, metalurji, kağıt, tekstil, petrokimya ve diğer sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Mevcut ürünler arasında sodyum perborat, kalsiyum peroksit, magnezyum peroksit, potasyum monopersülfat, sentetik magnezyum silikat adsorban, sodyum perkarbonat, vb bulunmaktadır. Emtia üretim atölyeleri ve GMP gereksinimlerini karşılayan OEM işleme üretim hattımız var. Mevcut üretim kapasitemiz aşağıdaki gibidir: sodyum perborat 20.000 tona, magnezyum peroksit 3000 tona, kalsiyum peroksit 3000 tona ve potasyum monopersülfat bileşiği 12000 tona ulaşmaktadır.

Yenilikçi modern bir işletme olarak, Shangyu Jiehua sürekli teknoloji geliştirme, ürün kalitesi ve çevre koruma vurgulamaktadır., Araştırma ve geliştirme teknolojisi ve araştırma ve geliştirme sistemi kurulması yatırımlarını sürekli artırır. Şu anda, Peroksit Enstitüsü kurulmuştur ve birçok üniversite ve araştırma enstitüsü tarafından güçlü profesyonellik, yüksek düzeyde araştırma ve tam altyapıya sahip bir dizi bilimsel ve teknolojik yenilik platformu ve bağımsız fikri mülkiyete sahip bir çekirdek teknoloji sistemi kurulmuştur. başlangıçta haklar oluştu. Ana ürünümüz sodyum perborat, ulusal yüksek teknoloji ürünü olarak listelenmiştir.

Shangyu Jiehua kalite politikasına uymaktadır — birinci sınıf kaliteye sahip müşteriler için değer yaratmak. Shangyu Jiehua, müşterilerine beklentilerini karşılayan veya aşan ürün ve hizmetler sunmayı taahhüt eder ve müşterinin hedef değerini karşılamaya ve ilk geçiş QMS (ISO9001) ve EMS (ISO14001) ikili sistem sertifikası oluşturmaya çalışır.

Shangyu Jiehua her zaman yerli ve yabancı müşteriler için en son ve en çevre dostu kimyasal ürünler sunmayı taahhüt etmiştir. Şirket, geliştirme stratejisini belirledi - güçlü peroksitler yaratın ve asırlık bir vakıf yaratın , ve küresel kimya endüstrisinin gururu olmaya kararlı! Çabalarımızın her biri bizi en güvenilir global ortağınız olan en yüksek kaliteli peroksit tedarikçiniz yapmaktır.

İletişim bilgileri
Shangyu Jiehua Chemical Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Su

Tel: 86 13858423662

Faks: 86-575-82211434

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)